SKHUEN

Jasnovidka

books image

Kniha svetoznámej slovenskej JASNOVIDKY.

Autorkine hrôzostrašné ale aj srdcervúce príbehy zo života.

Nechajte sa vtiahnuť do tajuplného sveta a dozviete sa ako funguje a ako jej pomáhajú bytosti z iných dimenzií.

Objednávkou knihy získate exkluzivitu priamej komunikácie s jasnovidkou, ktorá sa do dnešného dňa venuje svojej práci.


Vážený čitateľ,
volám sa Izabella Csabaiová, som jasnovidka.

Keď som v Chorvátsku získala prvú cenu svojou knihou za duchovnú hodnotu vydanú v maďarskom jazyku, rozhodla som sa pokračovať a ďalej zbierať hrôzostrašné a strašidelné paranormálne zážitky bežných ľudí.

Ľudia majú dušu, sú zraniteľní a nikto ich neutešuje. Viem, lebo môj milovaný 33-ročný manžel tragicky zomrel a môj 27-ročný syn hneď nato sa stal obeťou osudu.

Začala som skúmať zákony posmrtného života. Najvyššia moc pomohla, zaslala ma do 16 krajín, k šamanom, k vidiacim, k indickým gurum. Dokonca som sa dostala do ezoterického centra Bankstown v Sydney v Austrálii.

Strávila som 40 rokov, 80% môjho života problémami iných ľudí, kurzmi, stretnutiami, ezoterickými svetovými festivalmi na UFO kongresoch. Pomocné ruky hornej sily prišli samé od seba. Osoba, ktorá ma priviedla pár krokov nad mrakodrap života bola vždy pri mojich dverách. Ďakujem Bohu za túto príležitosť! Od osudu som získala viac ako ostatní bežní ľudia od života.

Môj život bol krutý, ale moja duchovná úrove ň je vysoko. S boľavým srdcom sledujem duchovnú chudobu milionárov. Majú dosť peňazí, ale žiadne ďalšie požiadavky.

Poznám tajomstvá politikov, filmových hviezd, jednoduchých trpiacich. Môj život bol mnohokrát v nebezpečenstve počas 40 rokov môjho pôsobenia, ale pomoc prišla vždy na poslednú chvíľu. Musíte len veriť, nemusíte sa pýtať, vedia, kedy potrebujete pomoc.

Každú minútu nášho života sledujú, sme trestaní alebo odmenení podľa našich zásluh. Mnohé sú odrádzané Bohom, keď ich syn, dcéra, alebo partner náhle zomrie. Boh je najmocnejšou silou, energiou lásky, nikdy nezabíja. Úmrtia sú spôsobené zásahom čiernej energie. Tieto čierne energie spájajú hriechy osudu siedmich dynastií.

Odčiňujeme hriechy nášho rodokmeňa. Ja som sa vrátila do svojich 14 predchádzajúcich životov pomocou hypnózy. Takže nemôžem si myslieť, že nemáme staré, predošlé životy. Budhizmus je súčasťou môjho života, keďže môj každodenný korešpondent je z Ceylóna (hlavné mesto Srí Lanky). On je mojím súrodencom duše. Naozaj veria vo vyššiu moc. Každý deň komunikujeme cez aplikácie ponúkané technológiou, aby som sledovala všetky obrady a okamihy kláštora. Dúfam, že čoskoro splním jeho srdečné pozvanie. Úžasne čestní ľudia. Tam každý žije svojou dlhou históriou. Prenášame našich starých rodinných príslušníkov, naše deti, našich milencov zo všetkých oblastí života, pretože patríme k sebe karmicky.

Je strašidelné, aké skúsenosti prežívame pri týchto návratoch. Vidíme všetko. Chápem už prečo milujem ryžu a nie zemiaky, prečo mám rada modrú, fialovú a cyklámenovo ružovú farbu. Každá ľudská bytosť prináša rozvoj svojej duše, berieme iba iné telo a požiadavky našej karmy plníme v inej situácii. Keďže mám osobný vzťah s jedným z lámov Dharosalajského centra Dalajlámu (mali sme niekoľko spoločných akcií), bola som odmenená zodpovedaním otázok, o ktorých len snívajú ostatní ezoterici. V mojej novej knihe Vám porozprávam romantický príbeh o tom ako nás osud spojil s jedným z dalajlamových lekárov a ako sme sa stali priateľmi. V mojom osude neexistujú náhody, každá sekunda je vopred napísaná. Ako sa to deje? - Napíšem Vám v mojej novej knihe.

Naučili ma doposial neobjavené numerologické kódy Osudu, ktoré ešte nikto ani neuviedol. Okrem toho ma naučili všetko o moci slabík.

Už hneď po stretnutí z vašej aury viem či ste zdravý, čestný alebo klamár, krutý alebo zlomený životom. Stačí deň narodenia a viem ako žijete a aký osud vás čaká. Keby mala niekoho nad sebou moja matka, so znalosťou moci numerologických tabúľ, mohol by mojej matke povedať:
Isabella bude jasnovidcom.

V tragickej tabuľke je môj numerologický kód, jasnozrivosť. Mnohí si myslia, že keď ich niekto utiahne za ruky, hneď je jasnovidcom. Je to mylné a života ohrozujúce, preto že ak je jeho duša mŕtva, môž e mať ducha vraha alebo samovraha. Môže prevziať meno vášho milovaného, strateného člena rodiny alebo spôsobiť vašu smrť.

Ako som povedala v kronike AKASHA, na úroveň jasnovidcov sú pripravení iba jednotlivci, ktorí sú vybraní na túto misiu pri narodení. Ja som dostala tú moc, ale ako tvrdí môj mŕtvy manžel, tú dostáva iba 0,3 percento ľudstva.
Neznalosť môže spôsobiť smrť ďalších ľudí. Ďakujem Bohu za túto príležitosť, za toto poznanie. Bolestný život som nežila zbytočne a ak by mi ponúkli život plný svetelných miliónov, by som nezmenila. Ale nanešťastie tu môžeme oceniť hodnotu nášho pozemského utrpenia až po našej smrti. Veľa nových prípadov sa premietne v mojej nasledujúcej knihe od mojej prvej knihy, ktorá vy šla v roku 2001, a odvtedy som sa musela zaoberať mnohými vážnymi udalosťami. So zaujímavým prípadom sa rozlúčim so svojimi drahými čitateľmi, malou ukážkou svojich budúcich spisov.

Mladé dievča v jej dvadsiatich rokoch sedelo s plačom pred mojimi dverami a čakalo až ju pustím. Pred pár dňami pochovalo svojho otca. Mal iba 58 rokov. Náhla smrť, infarkt. Mali veľmi pekný vzťah, bola otcovou perlou. Jej 30-ročný brat pracoval vo Švajčiarsku, poslali mu telegram s miestom pohrebu. Dievčatko otvorilo pohrebný dom skoro ráno, kde jej otec ležal v tichosti. Keď sa jej brat objavil pri dverách, stála osamelá nad otcovým mŕtvym telom. Chlapec pozdravil svoju sestru a postavil sa na druhú stranu rakvy. Naklonil sa k tvári svojho otca, chcel sa s ním rozlúčiť, keď ho chytila obrovská sila, sotila ho až ku dverám pred očami svojej sestry. Za sekundu chlapec zošedivel. Nasledujúci deň nešťastníkovi všetky vlasy vypadli. Dievčatko prišlo za mnou s prosbou čo to je za nenávisť. Vedela, že otec a brat nikdy nemali dobrý vzťah, ale že by sa až tak nenávideli ?!

Prostredníctvom môjho mŕtveho manžela jej otec odkázal, že ich posledná konfrontácia spôsobila jeho predčasnú smrť. To nie je zákon osudu. Náš čas, kedy pokračovať a kedy prestať, je napísaný podľa presného scenára na filmovej obrazovke. Vôľa vesmíru! Kronika nazvaná kozmické informačné stredisko. Rovnaké okolnosti a karmu nášho osudu môžu prijať státisíce ľudí každý deň presne na sekundu. Podľa karmy kto aký osud si zaslúži na základe hriechov siedmich dynastií.

Svoj zostávajúci život budem venovať ľudstvu a pomáhať celým svojím srdcom. Prešla som všetkými bolesťami. Často sa pýtam Vyššej moci:
- Existuje nejaká karma na zemi za ktorú som nebojovala?

Na Facebooku ma nájdu všetci trpiaci ...

prajem Vám zo srdca veľa šťastia do roku 2020.

Izabella Csabaiová

Cena: 17 €

ISBN: maďarská kniha(978-80-972481-2-3)

ISBN: slovenská kniha(978-80-972481-1-6)

Počet strán: maďarská 266, slovenská 233

Väzba: pevná, lesklá

Jazyk: slovenský, maďarský

Rok vydania: 2019

Vydavateľstvo - EULINE


*Cena knihy a objednávky závisí od výberu krajiny.

*Všetky objednávky sú možné len na dobierku.

*Objednávky vybavujeme priebežne každý pracovný deň.

*V súčasnosti sú knihy k dispozícii v slovenskom a v maďarskom jazyku.


Objednávka

EUR
menes mini logo

Čo je MENES?

Cena knihy:

základná cena:
množstvo:

Cena dodávky:

cena dodávky:

MENES Darovanie:

celkový dar:


Cena objednávky:

súčet: